T% A W F - Forum Romanum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2008-02-05 20:54:22

Solina

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Wyniki

Brawo mecenas postaw sprawe jasno postaw go pod scianą albo 5 albo sie do niego nie odzywasz

Offline

 

#17 2008-02-05 22:59:18

piotrekbialy

radioaktywny

Punktów :   

Re: Wyniki

dzieki Kinga. wszystko do przodu... Mecenas prze jaja haha! Z Tobą są zawsze problemy:)
no i co czar sesji dla mnie juz prysnął:D pozdro!

Offline

 

#18 2008-02-06 11:10:01

rumunski ksiaze

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Wyniki

Mecenas jak co to dzwon. wezmie sie chlopakow, pomacha klamka przed nosem to zmieknie.
brawo bioły!

Offline

 

#19 2008-02-06 13:09:20

Solina

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Wyniki

Biały az mi Ciebie szkoda trzeba sobie było troche tego czaru zachować na sesje poprwakową

Offline

 

#20 2008-02-06 15:00:51

piotrekbialy

radioaktywny

Punktów :   

Re: Wyniki

Ania dasz wiare ze starałem się....
ale nie wyszlo... zimowa to mnie tam najbardziej obchodzi... liczylem sobie po cichu ze teraz pewnie jakies poprawki beda a na letniej dam czadu zeby nie miec problemow z poprawkami a podejzewam ze chyba na odwrót bedzie:) Rumuński Kziąze burza braw, dobrze godosz... wezme klamke zdemontuje z pokoju i sie mu pomacha a jak nie zmieknie to Mecenas tam mu pokarze jak w wadze koguciej walczy heehe

Offline

 

#21 2008-02-06 16:23:29

Solina

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Wyniki

biały wierzymy w ciebie w letniej czuje ze wszyscy damy czadu hehe nie obrażaj mecenasa z ta kogucia wagą przeciez widac ze waga piórkowa

Offline

 

#22 2008-02-06 17:06:08

Buźka ;p

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Wyniki

Piotruś to moze w letniej ta nauka Ci fatycznie pojdzie jak krew z nosa albo w piasek;p bo teraz to poszla ale w beton i nie wsiakla;p a co do Mecenaska;p to moze zmierzy sie z boskim zigolo - mularem na łydki? bo slyszalam wiele opinii ( i to Dariuszu meskich) ze masz najlepsze lydki w grupie, ktore tak bardzo zreszta sie podobaja Kondziowi;p buziaki dla wszystkich:D ja ide sie obrócic w proch... ;p czyt. jakis pan przyodziany w kololowe szaty mi głowe ubrudzi a Mama na to pozwala i nie wiem do tej pory dlaczego:(

Offline

 

#23 2008-02-06 19:34:30

Solina

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Wyniki

Twoja mama tez na to pozwala?? no kurde moja jeszcze krzyczy na mnie jak sie sprzeciwiam nie wiem o co im chodzi

Ostatnio edytowany przez Solina (2008-02-06 21:53:16)

Offline

 

#24 2008-02-06 20:02:43

nelka

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Wyniki

no to tu akurat dziala system ZZZ, Zakuc Zdac Zapomniec Zapic dzieki Kinia za smska z informacja, az podskoczylam z radosci ze mam cala sesje zdana kamien mi spadl z serca bo o ekonomike sie serio balam.. noo to pozdro dla wszystkich swiętujących, i pamietajcie ze oblewamy jak wrócicie do krakówka, jest pare okacji


GOOGLE pasterzem moim..

Offline

 

#25 2008-02-06 23:14:17

mecenas

forum addict

Punktów :   

Re: Wyniki

Z tą klamką to już jest załatwione, bo Kondzio od razu się zadeklarował że może jej użyć, więc dzięki chłopaki.Chyba, że weźmie Bartosza i Szumiego do pomocy to możecie się przydać Solina ja jestem waga superśrednia tak jak D.Michalczewski pseudonim Tygrys , a jestem nawet lepszy od niego bo mam fajniejszy pseudonim i lepsze łydki tylko mi ten Konrad do łydek Gosia nie pasuje ...

Offline

 

#26 2008-02-06 23:44:08

piotrekbialy

radioaktywny

Punktów :   

Re: Wyniki

juz lepsze łydki od Ciebie Mecenas mają kurczaki z KFC....

pozdro!

Offline

 

#27 2008-02-06 23:47:08

mecenas

forum addict

Punktów :   

Re: Wyniki

a od Ciebie lepsze ma Gehejru ... Jaszczurko. Pzdr.

Offline

 

#28 2008-02-07 14:56:40

KasiA

the new guy

Punktów :   

Re: Wyniki

dzieki Kinia za informacje

Offline

 

#29 2008-02-13 09:06:15

diamond

radioaktywny

Punktów :   

Re: Wyniki

Wie ktos juz kiedy terminy z ekonomikii i organizacji?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.galactikfootballgame.pun.pl www.darkrabarbar.pun.pl www.aifam.pun.pl www.prewencja.pun.pl www.redziny.pun.pl