T% A W F - Forum Romanum


#76 2008-05-29 17:16:53

madzikq

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: kolos!!!!!!! o zgrozo...

mysle ze w moim tez to bedzie ksiazka kazimiery:d

Offline

 

#77 2008-05-29 18:19:27

polishvodka

Administrator

Punktów :   

Re: kolos!!!!!!! o zgrozo...

a nie wiecie dlaczego tak wcześnie egzamin? bo rozumiem ze w gre wchodzi poniedziałek? nie pytałyście czy nie można później?


Tu podaję ciekawe strony jakie znalazłem z sylwetkami malarzy i obrazami na następne zajęcia... Może się wam przydadzą.

http://www.culture.pl/pl/culture/sztuki … e/sylwetki

http://sztuka.zaprasza.net/

http://artyzm.com/galeria.php

Ostatnio edytowany przez polishvodka (2008-05-30 22:02:24)

Offline

 

#78 2008-05-29 23:12:08

asia

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: kolos!!!!!!! o zgrozo...

Marcinie, najwcześniej 23, jakies laski mowily zeby zrobil jak najpozniej, w nastepnym tyg sie dowiemy!
Powiedzial ze przez niego moze byc nawet w lipcu ale wie ze duzo osob wyjezdza...

Jesli chodzi o Watkina to faktycznie jest ok 700 stron, kazal pytac w Jagielonce i Rajskiej. Wedlug mnie chyba trzeba sie cieszyc ze TYLKO Watkin bo on wymienial wiecej

Jesli chodzi o Orzechowska to w jego wypadku raczej nie wchodzi ta ksiazka, Poniewaz.... jak prosilismy wstepnie zeby tylko byly fotki z Watkina a jakas laska powiedziala i Orzechowskiej to rzucil pierona w jej kierunku i udal ze nie slyszy. W koncu Aga z 4 gr zapytala czy moze byc tylko z Watkina a on ze obiecuje nam ze bedzie tylko z Watkina, i mysle ze sie nie wycofa

Powiedzial tez ze ma ta kasiazke i ze bedzie ja mial w kraku za 2 tyg bo ma ja ktos teraz poza krakowem

Ostatnio edytowany przez asia (2008-05-29 23:13:54)

Offline

 

#79 2008-05-30 11:29:25

nelka

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: kolos!!!!!!! o zgrozo...

to jest za wczesnie?? kurde ja bym wolala zeby byl jeszcze wczesniej, cobym zdazyla go napisac jednak w 1 terminie.. ale chyba nie mam na to wplywu niestety i bede dopiero we wrzesniu pisac.. ma nadzieje ze nie da wtedy trudniejszego (


GOOGLE pasterzem moim..

Offline

 

#80 2008-05-30 15:12:07

rumunski ksiaze

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: kolos!!!!!!! o zgrozo...

UWAGA!

PRZEPRASZAM CZY SA JESZCZE OSOBY KTORE NIE ODDALY SPRAWOZDANIA CIOCI SZLEZI??????



sory za maly oftop

Offline

 

#81 2008-05-30 15:15:32

piotrekbialy

radioaktywny

Punktów :   

Re: kolos!!!!!!! o zgrozo...

siema. wie ktos jakie jeszcze piety -oprucz tej do kosciola św piotra- zrobil michal aniol? macie coś o nich? pozdrawiam


Sciaborek odnosnie sprawozdania to Leszek nie oddał jeszcze, z tego co wiem. Nie sraj żarem...

Ostatnio edytowany przez polishvodka (2008-05-30 22:03:51)

Offline

 

#82 2008-05-30 22:25:47

nelka

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: kolos!!!!!!! o zgrozo...

ja nie oddałam ale mowilam ze doniose w przyszlym tygodniu


GOOGLE pasterzem moim..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.karczmadnd.pun.pl www.aamir-khan.pun.pl www.proanamotyle.pun.pl www.otherkin.pun.pl www.hos.pun.pl