T% A W F - Forum Romanum


#1 2008-01-14 17:22:36

nelka

stwierdzone adhd

Punktów :   

tak apropos sesji:P

Studenci wybrali się na egzamin. Czekają pod drzwiami sali, nudziło im się więc zaczęli się bawić indeksami - czyj indeks zatrzyma się bliżej ściany. Tylko że jednemu to nie wyszło zbyt dobrze, bo zamiast w ścianę trafił indeksem pod drzwi, i do sali w której siedział egzaminator. Przeraził się okrutnie, ale za chwilę indeks wyleciał z powrotem. Otwiera, patrzy, a tu ocena z egzaminu: 4.0 Ucieszył się, no więc koledzy postanowili wrzucać dalej. Kolejny dostał 3.5, następny 3.0. W tym momencie zaczęli się zastanawiać... Kolejna ocena wydawała się dosyć jednoznaczna (2.5 nie wchodziło w grę). Wreszcie jeden postanowił zaryzykować. Wrzuca indeks... Czeka... Nagle otwierają się drzwi, staje w nich egzaminator:
- Piątka za odwagę!


GOOGLE pasterzem moim..

Offline

 

#2 2008-01-15 07:53:44

Solina

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: tak apropos sesji:P

A ja opowiem dowcip księdza który przyszedł na kolęde...

Przychodzi studeny na egzamin i profesor zadaje mu pytanie: Co to jest egzamin? na to student: egzamin to rozmowa między dwoma mędrcami. Na to profesor: a co jeśli jeden z tych mędrców okaże się idiotą? student:wtedy ten drugi bierze indeks i wychodzi

Offline

 

#3 2008-01-15 17:20:55

wirzbo

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: tak apropos sesji:P

Był sobie pewien wykładowca, który strasznie lubił seks. Zaliczał studentki jak chciał.
Pewnego dnia przyszła do niego studentka "załatwić" sobie egzamin. Gdy już było po wszystkim,
wykładowca pyta:
- Czy wystarczy 4.0?
studentka ucieszona, że ma egzamin z głowy odpowiada:
- Jasne! Dziękuję bardzo.
wykładowca bierze indeks wkłada do środka 40zł i mówi:
- Cała przyjemność po mojej stronie

Jak widzicie różnie to bywa! To tak apropos dzisiejszej rozmowy przed niemieckim.
Swoją drogą, udało Ci się Solina!!! 4.0 z niemieckiego! Gratuluję!


Navigare necesse est, vivere non est necesse

Offline

 

#4 2008-01-15 18:33:49

nelka

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: tak apropos sesji:P

hehe widze ze sie rozkręca:p wszelkie dowcipy o studentach miel widziane :d


GOOGLE pasterzem moim..

Offline

 

#5 2008-01-15 21:46:11

Zielona

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: tak apropos sesji:P

student poszedł zdawać ustny egzamin. Zdaje, zdaje, męczy się męczy, ale coś mu nie wychodzi. Profesor coraz bardziej wnerwiony widzi, że student nie kumaty i chce go oblać. Ale student nie daje za wygraną i prosi o drugą szansę. Na co profesor odpowiada:- No dobra. Jeśli odpowie pan na jedno moje pytanie, to zaliczę panu egzamin. Proszę mi powiedzieć: Kto to jest STUDENT? Po czym student z <cheese>em na twarzy odpowiada: No więc STUDENT to młoda osoba, która dąży do zdobycia wiedzy itp.itd. Na co profesor tak patrzy i mówi: - Otóż nie. STUDENT to takie małe gówno co pływa po wielkim szambie i z trudnością próbuje dopłynąć do wyspy zwanej MAGISTER. Student wkurzony nie wie co powiedzieć. Profesor chce wpisać mu pałę, na co student się odzywa: - to niech mipan profesor powie : - kto to jest PROFESOR? Profesor <cheese>nął się i zaczął mówić, że to starsza osoba bardzo inteligentna itd. itp. Student popatrzył i powiedział: - Otóż nie. PROFESOR to było kiedyś takie małe gówno pływające po wielkim szambie, które z trudem dopłynęło do wyspy MAGISTER, posiedziało tam trochę, znudziło mu się, następnie z trudem dopłynęło do wyspy zwanej PROFESOR i teraz siedzi tam i robi wielkie fale, żeby te inne gówna nie dopłynęły do swoich wysp!

Offline

 

#6 2008-01-15 22:06:44

Zielona

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: tak apropos sesji:P

no i jeszcze to :
Student poszedł zdawać egzamin, ale niewiele umiał. W końcu zniecierpliwiony profesor zadał pytanie:
- Ile żarówek jest w tym pokoju?
- 10 - odpowiedział po chwili zdezorientowany student.
- Niestety, 11 - powiedział profesor wyciągając żarówkę z kieszeni i wpisał do indeksu bańkę.
Student poszedł zdawać drugi raz. Gdy padło pytanie o żarówki, po chwili zastanowienia odpowiedział:
- 11.
Na co profesor:
- Ja nie mam w kieszeni żarówki.
- Ale ja mam, panie profesorze.

Offline

 

#7 2008-01-16 22:47:59

wirzbo

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: tak apropos sesji:P

Politechnika. Egzamin z fizyki. Profesor, który wstał lewą nogą zaczyna pytać pierwszego delikwenta.
- Jedzie pan autobusem i jest straszliwie gorąco. Co pan zrobi?
- Otworzę okno.
- Bardzo dobrze - mówi profesor - A teraz proszę wyliczyć jakie zmiany w aerodynamice autobusu zajdą po otwarciu okna?
- ?
- Dziękuję panu. Dwója. Następny proszę.
Wchodzi drugi student. Dostaje to samo pytanie, ten sam stopień i wychodzi.
Po godzinie wynik meczu profesor vs studenci brzmi 9 : 0. Jako 10 wchodzi śliczna studentka. Profesor pyta:
- Jedzie pani autobusem i jest straszliwie gorąco. Co pani robi?
- Zdejmuję bluzkę. - odpowiada studentka.
- Pani mnie nie zrozumiała. Jest naprawdę bardzo gorąco.
- To jeszcze zdejmuję spódnicę.
- Ale żar jest nie do zniesienia - dalej utrudnia profesor.
- To zdejmuję stanik.
Profesor aż oniemiał z wrażenia a studentka mówi:
- Panie profesorze mogę jeszcze zdjąć majtki ale nawet jakby mnie mieli wyruchać wszyscy faceci w autobusie to okna nie otworzę.


Navigare necesse est, vivere non est necesse

Offline

 

#8 2008-01-17 12:28:06

Solina

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: tak apropos sesji:P

Heheh Brzoza Ty zazdrośniku!! zobaczymy co powiesz jak 5.0 dostaniesz we wtorek

Offline

 

#9 2008-01-17 16:22:32

nelka

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: tak apropos sesji:P

<lol> i wyruchali?


GOOGLE pasterzem moim..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bud2010sggw.pun.pl www.malgorzataostrowska.pun.pl www.veterans.pun.pl www.sport-video.pun.pl www.cycling-manager.pun.pl