T% A W F - Forum Romanum


#16 2008-01-20 11:59:26

wirzbo

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Zaliczenie

Ta pojebana krowa, skurwiała cipa (i inne takie epitety) po prostu dawno nie miała chłopa!
Dlatego myślę, że jedynym wyjściem dla nas wszystkich jest by posłuchać jej sugestii! Tej jakże delikatnej aluzji! Otóż ja ją rozumiem! Ci którzy zdali kolosa, muszą pójść do niej na dyżur i zrobić swoje...
Ja wiem jakim cudem zdaliście! To było zaproszenie. Tyszec a Ty nic nie mówiłeś że coś Was łączy. Ale gratuluję! Weź ją przeleć dwa razy to może egzamin też załatwisz! To tylko chwilka a możesz tyle zyskać!

ZRÓB TO JEŚLI NIE DLA SIEBIE TO DLA GRUPY. DLA NAS!!! KOCHAMY CIĘ!

P.S. Jakby ta od wykładów okazała się równie wygłodniała, zapomnij o honorze! Chociaż na chwile. Liczy się dobro grupy! BĄDŹ DZIELNY!


Navigare necesse est, vivere non est necesse

Offline

 

#17 2008-01-20 12:50:28

asia

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Zaliczenie

i daj z siebie wszystko, jak to powiadaja: "worek na glowe i za ojczyzne" a Ty Tysiu : "worek na glowe i za grupe:

Offline

 

#18 2008-01-20 15:41:30

Buźka ;p

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Zaliczenie

nie może dać worka, gdyż nie ujrzałby tego jej usmiechu którym nas wszystkich powala  :d

Offline

 

#19 2008-01-20 19:04:29

Tyszec

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Zaliczenie

walcie sie wszyscy (sami) ;P ja musze isc jutro zaliczac promocje zdrowia i jak zle pojdzie to nie bede zdolny do zaliczania niczego i nikogo do konca studiow i jeszcze dluzej...nawet z workiem na glowie i ciezarowka wiagry

Offline

 

#20 2008-01-20 20:56:02

rumunski ksiaze

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Zaliczenie

pamietaj o salatce z selera! salatka z selera....i troche imbiru

Offline

 

#21 2008-01-20 22:48:54

polishvodka

Administrator

Punktów :   

Re: Zaliczenie

a na co ta sałatka?? ....

P.S. przez takie właśnie wypowiedzi jak powyżej zamykam wszem i wobec forum dla osób postronnych... żeby to wszystko zostało tylko tu...

chyba nie macie nic przeciw??

Offline

 

#22 2008-01-20 23:52:25

rumunski ksiaze

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Zaliczenie

no jak to na co?   AFRODYZJAK!!

tzn nie zebym jadal, tylko gdzies przeczytalem.....Zielona ciiiiiiii........!

Offline

 

#23 2008-01-21 11:46:29

Zielona

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Zaliczenie

<milczy> ;p

Offline

 

#24 2008-01-21 13:01:44

nelka

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Zaliczenie

to jakas zmowa jest ale obawiam sie ze najlepszym dla tych cudownych pań afrodyzjakiem jest np teoria zachowania znanieckiego


GOOGLE pasterzem moim..

Offline

 

#25 2008-01-21 18:17:10

polishvodka

Administrator

Punktów :   

Re: Zaliczenie

nieważne jak ale się zachowuj:P

Offline

 

#26 2008-01-22 15:46:02

Zielona

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Zaliczenie

http://www.speedyshare.com/244433373.html


Nelka, mozesz dac ta sciage o comte?

Offline

 

#27 2008-01-22 15:51:00

nelka

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Zaliczenie

etapy rozwoju Socjologii: I etap lata 30 XIXw do lat 70 –okres pionierów (Comte, Spencer, Karol Marks); II etap lata 70-80 XIXw do II wojny świat. –okres teoretyków klasycznych; III okres po II wojnie świat. do dziś –okres socjol. współczesnej (Emil Durkheim, Max Weber, Florian Znaniecki)
św. Tomasz z Akwinu – wykształcony zakonnik, teza o podwójnym uspołecznieniu człowieka; czł. zbud. z czynnika idealnego –ducha i materialnego –ciała, które trzeba sznować bo jest od Boga. Przez duszę łączymy się ze światem zmarłych a przez ciało z doczesnym światem ziemskim.
dziedzina wiedzy żeby stać się nauką musi mić: przedmiot zainteresowań, nazwę adekwatną do przedmiotu, metody badawcze, teorie –zbiory zdań opisujących dlaczego jest jak jest.
August Comte –filozof pozytywistyczny (szkiełko i oko), skupienie na problemach realnych, doświadczenie, eksperyment, każde założenie udowodnione emirycznie. Comte –ojciec i twórca socjologii; podzielił nauki na pozytywne i negatywne (nienauki).
Socjologia –nauka zajm. się odkrywaniem i wyjaśn. praw zach. w świecie społecznym; nazwa z gr. logos + z łac. societas; metody badań –formowanie pytania, gromadzenie źródeł i obróbka, odpowiedź na pytanie; metody podobne jak inne nauki empiryczne. wg Comte’a socjolog powinien obserwować celowo i świadomie ludzi i ich wytwory.
Teoria statyki społ. –społ. składa sie z podsystemów tworzących cały system, między nimi są zależności (np pods. polityczny, religijny, ekonomiczny, edukacyjny) –prawo zależności strukturowej.
Teoria dynamiki społ. –przedmiot naszej uwagi zmienia sie w czasie, jest przedmiotem ewolucji, możemy wyróżnić fazy, elementy zmieniające się. *prawo koniecznego następstwa dziejów –najpierw uwłaszczenie chłopów i rewolucja franc a pozniej kapitalizm.


to tak gdyby ktoś jeszcze tego nie miał


GOOGLE pasterzem moim..

Offline

 

#28 2008-01-30 11:44:55

Solina

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Zaliczenie

Czikita to dupa wkreca wszystkich

Offline

 

#29 2008-01-30 11:49:19

polishvodka

Administrator

Punktów :   

Re: Zaliczenie

ale o co chodzi??

Offline

 

#30 2008-01-30 12:29:11

Zielona

stwierdzone adhd

Punktów :   

Re: Zaliczenie

mi powiedziala , ze mam dopytke a ostatecznie mam 4,5

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.alkoholizm-forum-wiedzma.pun.pl www.chemiaumcs.pun.pl www.rastafarai.pun.pl www.mkontakt.pun.pl www.footballgalactik.pun.pl